Hizmetlerimiz

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

 

Ferroli kombi ve Ferroli klima sorunlarınız da ülkemizin hemen her yerinde hizmetleri bulunan firmamızın özel Ferroli Servisi hizmetinden yararlana bilirsiniz.. Firma olarak çalışmalarımızdaki temel amacımız siz değerli tüketicilerimize her daim en iyi hizmeti sunabilmektir. Teknik olarak yaşanılan her bir sorunda siz değerli tüketicilerimizin yanındayız ve her daim gereken hizmeti uzman ekibimiz ile sunmaktayız. Bu sebeple de karşınıza çıkan tüm arıza durumlarında firmamızı arayarak her konudaki yardımları alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ferroli Servisi’nden Alabileceğiniz Hizmetler

  • Ferroli Kombi Bakım İşlemi Ferroli kombinizin çeşidi ya da modeli fark etmez. Alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından bakım işlemi titizlikle yapılır ve bakım sonrasında cihazınız çalışır duruma getirilerek sizlere teslim edilir. Ferroli kombinizin yılda bir kez olan bakımlarını kesinlikle ihmal etmeyin. Her bir bakım işlemi cihazınızın daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olur. Paranız her daim cebinizde kalır ve en iyi sonucu da uzun süre elde edebilirsiniz. Bu önemli uygulamada sizlere her daim yardımcı olmaya hazırız.
  • Ferroli Klima Bakım İşlemi Ferroli klimalarınızın çeşidi ya da modeli fark etmeksizin bakım işlemini konusunda uzman olan ekibimiz ile yapmaktayız. Ferroli klimalarınızın bakımlarını senede ii kez yaptırmanız gerekmektedir. Senede iki kez yaptıracağınız bakım işlemleri hem daha iyi sonuç almanıza hem de tasarrufu yaşamanıza neden olur. Bu sebeple de bakımları ihmal etmeden işlem için mutlaka bizi arayın.
  • Ferroli Kombilerde Oluşan Arızaların Onarılması Ferroli kombinizde oluşan sorunları artık dert etmek yerine Ferroli Servisi’ni arayabilirsiniz. Firmamız sizlerin yaşadığı her bir Ferroli kombi sorununu çözümleyebilecek kapasitededir. Çünkü işini uzmanına bırakır ve uzman teknisyenleri ile beklediğiniz hizmeti sunarak sizlere yardımcı olur. Tüm Ferroli kombi sorunlarınızda arızaların onarımı adına bizleri arayabilirsiniz.
  • Ferroli Klimalarda Oluşan Arızaların Onarılması Ferroli klimalarınızda meydana gelen sorun her ne olursa olsun teknik açıdan en iyi hizmeti sunan firmamızı arayabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz tarafından yaptığımız her bir işlem veya uygulamanın arkasındayız. Siz değerli tüketicilerimize de kesin ve kalıcı çözüm sunabileceğimiz konusunda garanti verebiliriz. Yaşadığınız tüm sorunlarda bizleri aramaya devam edin.
  • Tesisatın Temizlenmesi Ferroli kombi kullandığınız tesisatınızdan her zaman iyi sonuçlar alarak tasarrufu yaşamanıza neden olan tesisat temizliğini uzman ekibimiz ile yapmaktayız. Bu hizmetimizden tüm Ferroli kombi kullanıcıları günün her saatinde yararlanabilir. İşlem hakkında bilgi ve yardım almak üzere bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bu konuda her daim yardımcı olacağız.
  • Ferroli Klima Sökme ve Takma İşlemi Ferroli klimalarınızın sökülmeye ihtiyacı olduğunda demontaj işlemini, takılmaya ihtiyacı olduğunda montaj işlemini alanında uzman olan ekibimiz ile yapmaktayız. Ferroli klimalarınızın bu önemli uygulamasında mutlaka bizi arayın. Servis ekiplerimiz tarafından yaptığımız her bir işlemin arkasındayız. Siz değerli Ferroli klima kullanıcılarına bu anlamda her daim yardımcı olacağız.

Ferroli Servisi tüm Ferroli kombi ve klima kullanıcılarına bu hizmetlerini en başarılı ekibi ile sunmaktadır. Teknik olarak siz değerli tüketicilerimizin yaşadığı her bir sorunda ve cihazlarının ihtiyacı olan tüm uygulamalarda yardımcı olabilme sözü vermekteyiz. Bu yardımları günün kesintisiz saatlerinde bizlerden alabilirsiniz. Huzurlarınızda bulunduğumuz sürece sizlere yardımcı olacağız.

Ferroli Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Ferroli cihazlarınız arızalandığı zaman arıza durumlarında servis çağırmadan önce hangi işlemleri yapmanız gerekir? Çözüm niteliğinde olan bilgileri incelemenizi ve uygulamanızı tavsiye ederiz.

  • Ferroli kombinize gaz geldiğinden emin olun Gaz vanalarını kontrol edebilir ya da doğalgazla çalışan farklı bir cihazınızı (ocak gibi) kontrol edebilirsiniz. Ocağınız çalışıyor ise kombi yanındaki gaz vanasına bakın ve kapalı ise açın. Ocak da çalışmıyor ise kapı dışında yer alan gaz vanasını kontrol ederek kapalı ise açabilirsiniz. Gaz geldiğinden emin olmanız gerekmektedir.
  • Ferroli kombinizin su basıncının ideal seviyede olduğundan emin olun Ferroli kombilerde basınç düşük olduğunda da yüksek olduğunda da sorunlar yaşanabilmektedir. Basınç düşük ise 1 barın altındadır. Doldurma musluğu yardımı ile mutlaka su basma işlemi uygulayın. Basınç yüksek ise 2,5 ya da 3 barın üzerindedir. Bu durumda tahliye vanasını açarak basıncı düşürebilir ya da kombinize en yakın kalorifer havasını alarak basıncı düşürebilirsiniz. Bar değeri normalde 1 ile 2 arasında olmalıdır.
  • Ferroli kombinizi resetleyin Resetleme işlemi ekranda hata kodu olduğunda ya da arıza ledi yandığında uygulanmalıdır. Bu durumlar dışında resetleme işlemini yapmamalısınız. Yapsanız dahi sorunda düzelme olmayacak ve sorun devam edecektir. Resetleme işlemini de arıza durumu devam ettiği sürece maksimum 3 kez yapabilirsiniz. Uygulama sonrası sonuç değişmiyorsa uzman yardımı almalısınız.

Kampanyalı Fiyatlarımızı Mutlaka İnceleyin

Ferroli Servisi olarak sizlere Ferroli kombinizde oluşan arıza durumlarında servis öncesinde yapılması gerekenler hakkındaki bilgileri sunduk. Bu uygulamaları yapmanız belki de servis gelmeden önce sorunun düzelmesine neden olacaktır. Bu işlemlerden sonra sonuç alamazsanız mutlaka uzman yardımı alın. Konusunda uzman olan ekibimiz ile her daim huzurlarınızda olacağımızı unutmayarak Ferroli Servisi’ni aramaya devam edebilirsiniz.