Hizmetlerimiz

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

Kombi Tamircisi firması olarak Arçelik genel merkezden bağımsız çalışmakta olan özel servisiz. Yetkili servis değiliz ve ilgili marka ile bir bağımız bulunmamaktadır. Çalışmalarımızı tüketici talebi doğrultusunda özel servis olarak gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle de Arçelik kombi sorunlarında teknik açıdan kullanıcıların yaşadığı mağduriyetin bilincinde hareket eden ve çalışmalarını da ona göre yönlendirmekte olan özel Arçelik Kombi Servisi her zaman en yakınlarınızdadır. Firmamız kendine has çalışmaları ve teknik açıdan en iyi servis hizmetleri ile alanında her daim bir adım önde gelmektedir. Siz değerli tüketicilerine bugüne kadar sunduğu her bir hizmette mükemmeliyete önem veren firmamıza he açıdan güven duymanızı ve sorunlarınız da her daim aramanızı tavsiye ediyoruz. Hizmet alımı konusunda kesinlikle sorun ya da problemler yaşamayacak aksine kendinizi beklediğiniz hizmeti alıyor olarak bulacaksınız.

Arçelik Kombi Servisi Hakkında

 • Var olma sebebi “TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ” dir.
 • Hizmetlerinde kullanıcılarına sorun ya da sıkıntı yaşattırmaz.
 • Onları bekletmez ve en hızlı şekilde adreslerindeki yerini alır.
 • Kullanıcılarının sorunlarını dinlemeyi bilir, sorularını da mutlaka cevaplandırır.
 • Kullanıcılarına her daim her konuda güven verir.
 • Kullanıcılarını çaresiz ve mağdur bırakmaz.
 • Bütçelerini düşünerek arıza onarımlarında her zaman en ekonomik fiyatları sunar.
 • Kullanıcılarını memnun bırakmak için gece gündüz çalışır.
 • Tüketici sorunlarını her zaman kesin ve kalıcı olarak çözümler.
 • İşini aynı gün içinde bitirmeye çalışır, bu sebeple de donanımlı araçları ile tüm adreslere tedarikli gider.
 • İşinin arkasında durur, kullanıcılarına her zaman için yaptığı işlemler için garanti sunar.
 • Bu sebeple de her bir tüketicisinin güvenini kazanmış aranılmaya devam edilmektedir.

Arçelik Kombi Servisi tüm Arçelik kombi cihazlarınızın sorunlarını çözümlemeye hazırdır. Cihazlarınızın sadece arızalarında da değil bakımlarında ve gereken uygulamalarında, aklınızı karıştıran sorunlar hakkındaki bilgileri almada ya da merak ettiğiniz her şeyi öğrenmede dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sorunlarınızın çözümlenmesi ve sorularınızın yanıt bulması amacı ile bizler her daim görevde olacağız.

Aynı Gün İçinde Hizmet Garantisi

 • Arçelik kombi sorunu yaşayan tüketicilerinin bilincinde olarak aynı gün içinde servis hizmeti sunmakta olan firmamıza güven duyun. Arçelik kombilerinizde meydana gelen sorunların hepsinde firmamız başarılarından ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Her bir kullanıcısına aynı gün içinde servis hizmeti sunmakta olan firmamızı tercih ederek sorun sıkıntı yaşamayacağınız gibi sorunlarınızdan da aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Firmamız bu hizmetini sizlerden ekstra bir ücret almadan sunmaktadır. Bu sebeple de yaşanılan sorunların kısa sürede kesin ve kalıcı sonuç bulmasını talep ettiğinizde firmamızı aramayı ve firmamızdan yardım talep etmeyi ihmal etmeyin. Sizlere her daim yardımcı olabilmek amacı ile en yakınlarınız da ki yerimizi alıyor olacağız.

Arçelik Kombi Servisi Çağırmadan Önce Yapılacaklar

 • Arçelik kombiniz ile alakalı sorun yaşadığınızda direk olarak servisi aramayın. Önce bilinçli olarak yaşadığınız sorunların sebeplerini bulmaya çalışın. Size direk cihazınızı açın sorunu tespit edin diyemeyiz. Fakat servis gelmeden önce yapmanız gereken birkaç uygulama hakkında bilgiler sunabiliriz. Belki de uygulayacağınız bir ya da birkaç işlem ile sorununuzu servis ihtiyacı olmadan da çözümleye bileceksiniz. Bu önerilerimizi mutlaka dikkate alarak uygulayın…
 • Gaz vanalarının kapalı olmadığından emin olun Arçelik kombi kullandığınız dairenizde ocağınız da doğalgazlı ise bu durumda ocağınızı kontrol edin. Ocağınızın da çalışıyor olması gerekmektedir. Ocağınızın da çalışmadığı durumda ya kapı dışındaki gaz vanası kapalıdır ya da gaz kesintisi olmuştur. Önce kapı dışındaki gaz vanasına bakın ve kapalı ise açın. Açık durumda ise gaz kesintisi söz konusudur. Bunun da iki sebebi bulunur:
 1. Faturanızı ödememiş olabilirsiniz ve bu sebeple gazınız kesilmiş olabilir.
 2. Bölgenizde gaz çalışması nedeni ile gaz kesintisi olabilir.

Bu durumda yardım ve bilgi almak adına mutlaka bölgenizdeki doğalgaz dağıtım şirketini aramalısınız. Fatura ödenmediyse faturayı ödemeli ve sonrasında gazınızı açtır malısınız. Aksi durumda sorununuz devam edecektir.

 • Arçelik kombi su basıncı düşük ise yükseltin Arçelik kombinizin su basınç seviyesini kontrol edin. 1 barın çok altında ise yani sıfıra yakın ise bu durumda basıncı düşük demektir. Arçelik kombi bu sebeple de arızaya geçmiş olabileceğinden basıncı 1,5 bara kadar getirmelisiniz. Bu işlemi cihaza su basma görevinde olan doldurma musluğu ile yapabilirsiniz. Doldurma musluğu Arçelik kombinin altında monteli durumdadır.
 • Arçelik kombi su basıncı yüksek ise basıncı düşürün Arçelik kombi basıncının 2,5 ya da 3 barı geçmesi durumunda basınç yüksek demektir. Yüksek basınç da cihazın arızaya geçmesine ve çeşitli sorunların yaşanılmasına neden olabilmektedir. Bu durumda yüksek basıncı düşürmenizi öneririz. Bu işlem için de Arçelik kombinize en yakın radyatörün hava alma kısmını açarak oradan su alabilir ve basıncı düşürebilirsiniz.
 • Arçelik kombinizde arıza lambası yanıyorsa ya da hata kodu varsa reset atın Arçelik kombi ekranında hata kodu gördüğünüzde ya da arıza lambası yandığında resetleme işlemini öneririz. Resetleme işlemi Arçelik kombi modeline göre değişmektedir. Arçelik kombinizde “R” harfinde bir düğme ya da “reset” yazan bir düğme var ise birkaç saniye kadar basılı tutun. Bu sayede cihazınızı resetlemiş olursunuz. Bu düğmeler yoksa eğer kapatıp ve yeniden çalıştırın. Bu uygulamayı sorun düzelmediği sürece birkaç kez tekrar edebilirsiniz.

Tüm bu uygulamaları yapmanız sonrasında sorununuz yine de çözümlenmedi ise ya da arıza durumu devam etmekte ise bu durumda yapabileceğiniz başka bir işlem de bulunmamaktadır. Kullanıcı olarak Arçelik kombi arızalarında yapmanız gereken uygulamalar ya da yapabileceğiniz uygulamalar bu şekildedir. Farklı müdahalelerde bulunmaya kalkarsanız eğer sorununuz çözümlenmez aksine daha farklı boyutlar alır. Üstelik can ve mal güvenliğiniz de tehlikede olur. Bu sebeple de önerimiz Arçelik Servisi ekiplerinden yardım almanızdır.