Hizmetlerimiz

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

 

Her zaman yeniliklere önem veren firmamızda güveni yaşayabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Bu güveni vermeden önce de belirtmek isteriz ki bizler sizlerin memnuniyeti için var olup yine bu amaç ile varlığımızı sürdüreceğiz. Kurumsal bir firma olarak sektörüne ve tüketicilerinin memnuniyetine kendini adamış olan Buderus Servisi her zaman en iyi performansı sergilemek adına var olacaktır. Yıllardır da zaten farklı çalışmaları ile bilinerek siz değerli tüketicilerine yardımcı olmaya çalışmıştır.

Buderus Servisi Hizmetleri Nelerdir?

 • Buderus kombilerin senelik bakımı
 • Buderus klimaların senelik bakımı
 • Buderus kombilerin arızalarının onarımı
 • Buderus klimaların arızalarının onarımı
 • Buderus klimaların montajı
 • Buderus klimaların demontajı
 • Buderus tesisatın temizlenmesi hizmetleridir

Buderus Servisi olarak bu hizmetlerimizin yanı sıra; özellikle de Buderus kombi kullanıcılarına Oda Termostatı, Gaz Alarm Cihazı ve Kombi Regülatörü hizmetleri de sunuyoruz. Bu cihazlara veya montajlarına ihtiyacınız olduğunda yardım için bizi arayabilirsiniz. Huzurlarınızda en iyi servis hizmetlerini sunabilmek amacı ile var olan firmamızı aradığınızda beklentilerinize yanıt bulabileceksiniz. Bizler Buderus markalı tüm kombi ve klimalarınıza her zaman en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyor olacağız. Bu yüzden bize ulaşmaya devam edin diyoruz.

Buderus Servisi Gün Boyu Huzurunuzda

Bulunduğunuz yer nere olursa olsun Buderus servis hizmetine ihtiyacınız varsa eğer bizi arayabilirsiniz. Buderus markalı kombi ve klimalar konusunda eğitimli ve tecrübeli olan ekibimizle her daim huzurlarınızda olacağız. Sorunlarınızın son bulmasının yanı sıra sorularınızın yanıt bulması açısından da sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Amacımız her daim var olmanıza yardımcı olmak ve bu sebeple de en yakınlarınızda yerimizi almaktır.

 • Buderus Servisi günün kesintisiz saati huzurlarınızdadır. Bu düşünce ile Buderus markalı kombi ve klimalarınızın ihtiyacı olan tüm uygulamalarda bizi aramaya devam edin diyoruz. Çalışmalarımızdaki kesinlik ve netlik sebebi ile çözümlemelerimizde netlik içermektedir. Hiçbir zaman mağduriyet içermemektedir!

Buderus Servisi hizmetlerimizden dilediğiniz an yararlanabilme seçeneğine sahipsiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır. Huzurlarınızda her daim en iyi olabilmek adına varız. En iyi çalışmalarımız ve en uzman ekibimiz ile yine en yakınlarınızda bulunduğumuzu unutmayınız.

Buderus Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Özellikle de Buderus kombiniz ile sorun yaşamakta iseniz doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Firmamız sizlere sadece uzman teknisyenleri ile değil sunduğu bilgiler ile de yardımcı olmaya çalışmaktadır. Hazırladığımız bu yazımızı okuyarak veya aşağıda yer alan videomuzu izleyerek Buderus kombi arızalarında servis gelmeden önce yapılması gerekenler hakkındaki bilgilere ulaşabileceksiniz. Bilgileri inceleyip uygularsanız belki de sorununuzu servis ihtiyacı olmadan çözümlemiş olacaksınız. İşte sizler için servis öncesi yapılması gerekenler hakkındaki bilgiler:

 • Buderus kombinize gaz gelip gelmediğini kontrol edin Buderus kombiler gaz olmadan çalışma yapmaz. Genelde ateşleme sorunu yaşattırır. Bu gibi durumlarda en başta yapılması gereken konutta gaz olduğundan emin olmaktır. Bu yüzden de gaz vanalarına bakmalısınız. (ocağınız da doğalgazlı ise konutunuzda; 1-kapı dışında, 2-kombi yanında,3-ocak yanında doğalgaz vanası olmalıdır) vanaların açık olması şarttır. Kapalı ise (boru ile aynı hizada değilse) açık konuma çevirmelisiniz. Vanalar açık; ocak ve kombi çalışmıyorsa bölgede gaz çalışması olabilir. Doğalgaz dağıtım şirketini arayabilir bilgi alabilirsiniz. Ocak çalışıyor kombi çalışmıyorsa sorun kombide demektir.
 • Buderus kombinizin basıncını kontrol edin İdeal Buderus kombi su basınç seviyesi 1 ile 2 barın ortasıdır. Bu konumun altı düşük, üstü yüksek basınç demektir. Yani 1 barın altında 0 a yakın ise düşük olduğunu, 2,5-3 barın üstünde ise yüksek olduğunu anlayabilirsiniz. Basıcın düşük olduğu durumda da yüksek olduğu durumda da cihaz arızaya geçebilmektedir. Düşük ise dolum vanası ile su basılmalı, yüksek ise kalorifer havası alınarak basınç düşürülmelidir. Sorun basınç ile alakalı ise bu uygulamalar yapılarak sorun servis öncesinde çözümlenmiş olacaktır.
 • Buderus kombinize reset atmayı deneyin Yalnız resetleme işlemi her arıza durumunda yapılmamalıdır. Ekranda hata kodu olduğunu veya uyarı ledi yandığını gördüğünüz zaman resetleme işlemini uygulamalısınız. Resetleme düğmesi her Buderus markalı kombide bulunmaz. Bu durumda cihazı kapatıp birkaç saniye sonra yeniden açmak gerekir. Sorun devam ederse bu uygulamayı en fazla 3 kez yapabilirsiniz. 3 resetleme sonrasında da sorun düzelmez ise mutlaka uzman bir Buderus Servisi ile görüşerek yardım almalısınız.

Buderus Servisi çağırmadan önce yapabilecekleriniz hakkında sizleri kısaca bilgilendirdik. Bu arıza durumunda her şeyden önce bahsi geçen uygulamaları yapmayı deneyin. Bir netice alamadıysanız eğer cihaza başka bir müdahalede bulunmayın. Aksi halde yaşadığınız ufak sorunlar büyük sorunlar haline gelebilir. Ayrıca maliyeti de geçiyoruz can ve mal güvenliğiniz tehlikeye atılır. Bu yüzden tüm Buderus cihaz arızalarında mutlaka işi uzmanına bırakın…