Hizmetlerimiz

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

 

Uzun yıllardır bu sektörde hizmette olan ve her zaman başarıları ile bilinen firmamız kendinden emin adımları ile yoluna devam etmektedir. Her bir çalışmasında uzmanlığını kanıtlayan Baymak Servisi teknik açıdan başarılarını daimi hale getirebilmek amacı ile huzurlarınızda olmaya devam edecektir. Baymak kombi ve klimalarınız ile alakalı her tür sorunda sizlerin yanında bulunan firmamız cihazlarınız ile alakalı yaşadığınız her bir arıza durumunda ve her bir teknik sorunda en yakınlarınızdadır. Baymak kombi ya da klimalarınızın bakımlarında, arızalarının onarılmasında, gerekli olan montaj ve demontaj işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Memnuniyet Odaklı Hizmet Garantisi

Baymak Servisi olarak bulunduğunuz yer neresi olursa olsun sizlere Baymak kombi ve klimalarınız ile alakalı gereken hizmetleri gün boyu sunuyor olacağız. Var olmamızdaki amaç her şeyden önce bizi tercih eden Baymak kombi klima kullanıcılarını memnun etmektir. Bu yüzden de gerçekleştirdiğimiz her bir çalışmamızda odaklandığımız tek noktanın sizlerin memnuniyeti olduğunu dile getirmek isteriz.

  • Baymak Servisi hizmetlerinden yararlanmak güç değildir. Firmamızın çağrı merkezini arayarak hizmet almak istediğiniz konuyu belirtmeniz yeterlidir. Cihazınızın modelini de belirtebilirseniz ekiplerimiz arıza durumlarında adreslerinize tedarikli gelir ve uygulamaları yerinde aynı gün yapar. Sizlere ise bu anlamda her daim memnuniyeti yaşamak kalır. Bizi arayarak her daim beklediğiniz hizmetleri gün boyu alabileceksiniz!

Baymak Servisi olarak yıllardır huzurlarınızdayız ve yıllardır Baymak cihazlarınıza sizlerin onayı ile müdahalede bulunuyoruz. Amaçlarımızın başında sizleri zor durumda bırakmamak ve her daim memnun edebilmek yer alıyor. İşte bu nedenle de günün kesintisiz saatlerinde her daim en iyi hizmeti sunabilmek için huzurlarınıza çıkıyor ve sizlere yardımcı oluyoruz.

Baymak Servisinden Kaçırılmayacak Fırsatlar

Baymak Servisi her bir çalışmasında kullanıcılarını düşünür. Hem kullanıcılarını bekletmez hem de en düşük fiyatlı en iyi hizmetleri sunar. Bünyesinde kullanıcılarına özel kaçırılmayacak fırsatlar kampanyalar oluşturur. 7 den 70 e tüm Baymak kombi klima kullanıcılarının bütçesini düşünür ve bütçelerine uygun fiyatlarda kampanyalarından yararlandırır!

  • Baymak Servisi tarafından hazırlanarak sunulan kampanyalarımız hakkında bilgi almak, kampanyalar konusunda yardım almak adına bizi arayabilirsiniz. Her daim huzurlarınızda yer alan firmamızı aradığınızda beklediğiniz en iyi hizmetten yararlanmış olacaksınız. Bizleri arayan ve yardım talep ederek memnuiyeti yaşayan tüm tüketicilerimiz gibi sizler de beklediğiniz hizmeti bizlerden almış olacaksınız. Bundan emin olabilirsiniz.

Baymak Servisi huzurlarınızda yer aldığı sürece ve sizler de bizi tercih ettiğiniz sürece hiçbir zaman sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Bizi arayan müşterilerimiz gibi sizler de en iyi hizmetten yararlanmış olacaksınız. Baymak kombi klimalarınızla alakalı her tür uygulamada unutmayın ki yerimiz her daim yanınız olacaktır.

Baymak Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Özellikle de Baymak kombi kullanımının yoğunlukta olduğu ülkemizde arıza durumlarında her bir kullanıcımızın talebi soruna servis öncesi müdahalelerde bulunabilmektir. Her bir arıza durumunda olmasa da bazı arıza durumlarında servis gelmeden önce yapılacak birkaç uygulama bulunabilmektedir. Bu uygulamalar hakkında bilinçli olmanızı isteyerek bir video hazırladık. Videomuzu izleyerek servis öncesi yapılacaklar hakkında bilinçli olabilirsiniz.

  • Doğalgaz kontrolü Baymak kombiler doğalgaz olmadan çalışmaz. Arızaya geçer ve ekranda mutlaka arıza kodu yer alır. Bu gibi durumlarda en başta dairenizde gaz olduğundan emin olmalısınız. Dairenizde gaz var ise ya Baymak kombi yanındaki gaz vanası kapalıdır ya da Baymak kombi arızalıdır. Dairenizde yer alan tüm gaz vanalarını açın ve vanaların açık olup Baymak kombinize gaz geldiğinden emin olun. Gaz vanaları açık olmasına karşın dairenizde gaz yoksa eğer doğalgaz dağıtım şirketinden bilgi ve yardımları alabilirsiniz.
  • Basınç kontrolü Baymak kombiler düşük veya yüksek basınç durumunda da arızaya geçebilmektedir. Düşük veya yüksek su basınç sorunu olabilir düşüncesi ile yuvarlak bar göstergesine bakmalısınız. Gösterge eğer 1 barın altında ise doldurma musluğu ile su basmanız gerekir. Gösterge 2,5 veya 3 barın üstüne çıkmışsa bu durumda yüksek basıncı düşürmeniz gerekir. Bu işlemi de Baymak kombinize en yakında duran kaloriferin havasını alarak yapabilirsiniz.
  • Resetleme Baymak kombi arızalarında servis öncesi yapılmasını önerdiğimiz en önemli uygulamaların başında gelmektedir. Tabi ekranda hata kodu olduğunda veya cihazın modeline bağlı arıza ledi yandığında resetleme işlemi uygulamalısınız. Baymak kombinizde bulunan reset düğmesine basarak cihazı resetleyebilirsiniz. Sorun tek bir resetleme işlemi sonrasında düzelmiyorsa işlemi birkaç kez daha tekrar edebilirsiniz.

Yaptığınız bu kontrol ve uygulamalardan sonra da netice alamadıysanız eğer başka bir müdahale gerçekleştirmeyin. Konusunda uzman olan servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir. Bu anlamda Baymak Servisi olarak sizlere yardımcı olacağımız kanaatine vararak bizi arayabilirsiniz. Yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Baymak Servisi ekibimiz ile her daim beklentilerinizi karşılayacak çalışmalarımızla huzurlarınızda olduğumuzu unutmayın…