Hizmetlerimiz

Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

 
  • Kombi Tamircisi adı altında hizmet sunan firmamız Beko markasından bağımsız özel servistir. Firmamız Beko yetkili servis değildir. Beko kullanıcılarının istek ve talebi doğrultusunda özel servis hizmetleri sunmaktadır.

Beko Kombi Servisi; Beko kombi sorunlarınızda siz değerli tüketicilerine nerede olursanız olsun yardımcı olmaya çalışıyor. Çalışmalarını yıllar öncesinde başlatan firmamızın en temel amacı sizleri memnun bırakabilmektir. Bu sebeple de her bir sorununuzda tek bir telefonunuz ile adresinizde bulunarak sizlere talep ettiğiniz ve beklediğiniz hizmeti uzman kadrosu ile sunuyor. Kullanıcı olarak sorunlarınızı dert etmeyin. Bırakın bizler çözümleyelim ve sizlere de her daim beklediğiniz hizmeti almak kalsın… Tüketicileri için her daim en iyiyi düşünen firmamız bugün de huzurlarınızda olmaktan mutluluk duyar.

Beko Kombi Servisi

  • Kullanıcısını asla bekletmez.

Beko kombi kullanıcısının yaşadığı zor durumun farkındadır. Bu nedenle hizmetlerinde hızını kullanır. Kullanıcısını bekletmeden aynı gün servis hizmeti sunar. Bu sayede kullanıcı talep ettiği hizmeti aynı gün içinde almış olur.

  • İşini her zaman uzmanına bırakır.

Bünyesinde yıllardır yetiştirerek eğiten uzman ekibi ile huzurlarınıza çıkar. İşini uzmanına bırakarak teknik açıdan yaşadığınız her bir soruna uzman ekibi ile müdahale eder. Teknik olarak uzman ekibimizin bugüne kadar çözümlemediği sorun bulunmamaktadır. Uzman desteği almak adına her daim bizleri arayabilirsiniz.

  • Kullanıcısına kesin çözüm niteliğinde hizmetler sunar.

Beko kombi kullanıcılarının yaşadığı sorunlarda kesin çözüm niteliğindeki hizmetleri ile huzurlarınıza çıkıyor. Beko kombi sorunlarını uzman ekibi ile çözümlerken sonuçlar her daim kesin ve kalıcı oluyor. Bu sayede kullanıcı yaşadığı sorundan kurtulmuş oluyor. Üstelik yaşadığı bir sorunu bir daha yaşamak zorunda kalmıyor.

  • Kullanıcısını memnun etmeye odaklanır.

Beko kombi kullanıcısını memnun edebilmek adına sektöründeki yerini alır. Kullanıcısını zor durumda bırakmaz ve mağduriyeti yaşattırmaz. Memnuniyet odaklı çalışır ve her zaman için çalışmalarındaki sonuçlardan tutun da hizmet sunumuna kadar tüketicisini memnun etmeye çalışır. Bu sebeple de her daim en iyi sonuçların altında kendi adını yaşattırır.

  • İşinin arkasında durur ve kullanıcısına garanti verir.

Beko Servisi’nin en önemli özelliklerinden biri de işinin arkasında durmasıdır. Yaptığı her bir uygulama firmamızın güvencesi ve garantisi altındadır. İşinin arkasında duran firmamız kullanıcısına bu anlamda beklediği güveni verir. Kullanıcı adresinde yaptığı parça tamiri ya da parça değişimi işlemlerine 1 yıl garanti sunar. Bu sayede kullanıcı beklediği hizmeti garantiden yararlanarak almış olur.

Beko Servisi geliştirdiği teknik çalışmaları ile her daim kullanıcılarının huzurlarındadır. En yeni teknikleri geliştirmeye ve kendini sektöründe ilerletmeye devam etmektedir. Her daim alacağınız Beko Servis hizmetinde en iyiye ulaşabilme çabası içerisinde iseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Arızalarda Servis Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler

  • Beko kombiniz mi arızalandı? Ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Direk servisi aramak yerine kullanıcı olarak da cihaza birkaç müdahalede bulunabilme düşüncesinde misiniz? O halde sizler için oluşturduğumuz ve aşağıda sunduğumuz videomuzu izleyebilir ya da makalemizi okuyabilirsiniz. Beko kombi arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gereken işlemleri sizlere detaylı ve açıklamalı olarak sunuyor olacağız.

► ► ► Gaz vanalarını kontrol edin Beko kombiniz doğalgazlı ise gaz vanasını kontrol etmelisiniz. Genelde Beko kombinin ateşleme yapmadığı ya da çalışmadığı durumlarda bu kontrolü sağlayabilirsiniz. Dairenize gazın geldiğinden emin olmak adına gaz girişlerine bakmalısınız. Mesela ocağınızı kontrol edebilirsiniz. Ocağınız tabi doğalgazlı ise… Ocağınızın da çalışmadığı durumlarda dairenize gazın gelmediğini anlayabilirsiniz. Kapınızın dışında yer alan gaz vanasına bakarak açık olduğundan emin olmalısınız. Gaz vanası gaz borusu ile aynı hizada olursa açık demektir. Ters yönde ise kapalıdır ve açık konuma çevirmeniz gerekir. Açık durumda olduğu halde yine de ocak ve Beko kombi çalışmıyorsa gaz kesintisi vardır. Bu durumun sebebi ya bölgesel olarak çalışma nedeni ile gazın kesilmesi ya da fatura ödenmediği için gazınızın kesilmesidir. Bilgi için bölgenizdeki doğalgaz dağıtım şirketini arayabilirsiniz. Ocağınız çalışıyorsa Beko kombi yanındaki gaz vanasına bakabilir, kapalı durumda ise açabilirsiniz.

► ► ► Beko kombi su basıncını kontrol edin Beko kombilerde su basıncı düşük olduğunda ya da yüksek olduğunda arızaya geçebilmektedir. Düşük olduğu durumda (1 barın altını gösterdiğinde) Beko kombinize su basmanız gerekir. Su basma işlemini doldurma musluğu yardımı ile yapmalısınız. Su basıncının ideal konumu 1 ile 2 bar arasıdır. Bu değere gelene kadar su basmanız gerekmektedir. Su basıncının yüksek olduğu durumda (2,5 ya da 3 barı geçtiğinde) Beko kombinizdeki yüksek basıncı düşürmeniz gerekmektedir. Bu durumda Beko kombinize en yakın kalorifer hava alma kısmını açabilir ve oradan su alabilirsiniz. Su aldıkça basınç düşecektir. İdeal konuma gelene kadar su almaya devam edin. Sorununuz bu sebeple yaşanılıyor ise çözümlenecektir.

► ► ► Beko kombinize reset atın Beko kombide meydana gelen çoğu arızada resetleme işlemi önemlidir. Servis çağırmadan önce bu uygulamayı mutlaka yapmalısınız. Cihaz bazı durumlarda tek bir reset işlemi ile de çözümlenebilmektedir. Servis ekipleri geldiğinde de cihazı arızadan çıkarmak amacı ile önce resetleme işlemi yapacaktır, arıza çözümlenmiyorsa gereken müdahaleyi sağlayacaktır. Bu yüzden yok yere servis ücreti ödememek adına cihazı resetlemeyi ihmal etmeyin. Beko kombiyi resetleme işlemini sadece ekranda hata kodu yer alıyor ise ya da arıza lambası yanıyor ise uygulamalısınız. Ekranda hata kodu yok veya arıza lambası yanmıyor ise resetleme işleminin bir yararı olmaz.

Bu kontrol ve uygulamaları yapmanıza rağmen sonuç alamıyorsanız ve Beko kombinizdeki arıza durumu devam ediyor ise bu durumda Beko kombinize müdahale etmeyi bırakarak servis desteği alın. Sorununuzun kısa sürede, beklediğiniz uygun fiyatlara kesin ve kalıcı olarak çözümlenmesini istiyorsanız eğer Beko Servisi ile mutlaka iletişime geçin. Uzman servis ekipleri ile sorunlarınızı çözümlemeye hazır olan firmamıza güvenin, güven konusunda asla sorun yaşamayacaksınız.