Kurumsal

Gümüş Aylar Teknik Servis

Gümüş Aylar Teknik Servis Malatya olarak Kombi, deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Malatya'nın tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.
 
Gümüş Aylar Teknik Servis, 2005 yılından beri Malatya geneline kombi servisi hizmeti vermektedir. Kombi servis hizmetinde bir devrim yaratarak, her marka ve model kombi için özel olarak eğitim almış, nitelikli kombi servis uzmanları ile tüm Malatya ilinde hizmet vermektedir.
Yıllık kombi bakımı ve acil durumlar için servis hizmetleri ile her zaman en iyi şekilde muayene edilen kombilerin arıza durumlarında tamiri ve petek temizliği gibi hizmetler verilmektedir. Kombinin can damarı olan doğalgaz tesisatındaki sorunlar için de tesisat tamiri hizmeti veren firma, nitelikli personelleri ile baştan sona kadar kombiye dair tüm detayları en iyi iyi şekilde onarıp, rutin bakımlar konusunda destek vermektedir.
Kombinin parçalarını değiştirip diğer sorunlarından anlamayan kombi servisleri gibi müşteriye gereksiz masraf çıkarmak ya da tekrarlayacak sorunlarla karşı karşıya bırakmamak için, her zaman tüm sistemin kontrolleri yapılmakta, çözümler de en doğru şekilde bulunmaktadır. Doğalgaz kullanımının aracısı olan kombiler temiz olduğu kadar bakımları yapılmadığında canlı birer bombaya dönüşmektedir.
Düzenli olarak kombi bakımlarının yaptırılması, gaz sızıntısı gibi tehlikeli durumlara yol açabilir ve oldukça ölümcül sonuçlar alınabilir. Bu nedenle her zaman önceliğimiz, kombilerin zararlı etkilerini önleyici tedbirler alıp gerekli bakım ve onarım işlerini yapmaktır.
Yılların deneyimi ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizden her zaman memnuniyet geri dönüşü alıp Aklar Kombi Servisi olarak ilk akla gelen kombi servisi firmalarından biri olmanın gururunu yaşayarak, her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.
Neler yaparız?
Temel olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız, bununla birlikte kombi bakımı, arıza ve tesisat işleri, petek bakımı ve tamiri gibi birçok işlem yapmaktadır.
Bu işlemlerin tespit edilmesi ve gerekli olan tüm ekipmanların hazır bulundurulması için gelecek olan servis elemanlarımız, en kısa sürede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmet kalemlerimiz, genel olarak 4 aşamada detaylandırılmaktadır.
Kombi servisi ve tamir hizmetleri, rutin kombi bakımları, petek tamiri ve temizliği,  doğalgaz tesisatı hizmetlerimiz, alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır.
Kombi Servisi
Kombi marka ve modellerinde uzman olan personellerimiz tarafından verilen kombi servis hizmetimizde, kombinin açılıp kapanmasıyla ilgili sorunlar, sızıntılar ya da diğer problemlerinizin çözümü için çalışılmaktadır.
Kombinizin herhangi bir zaman diliminde arızalanması durumunda, servis hizmetlerimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hızlı bir şekilde ihtiyacınızı karşılamak için hizmet verecektir. Kombi servisi hizmeti kapsamında değişmesi gereken parçalar değiştirilir, gerekli tamir işlemi yapılır ve kombi çalışır durumda müşteriye teslim edilir.
Kombi Bakımı
Yılda bir kez kombinin bakımının yapılması, olası sorunların da erkenden önlenmesini sağlayacaktır.
Her sonbahar başında bakımının yapılması gereken kombilerin markası ve modeli ne olursa olsun uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kombilerinizin bakımı için ekibimizden randevu aldığınızda bir iki saat içinde tüm işlemleriniz gerçekleşmiş olur.
Petek Tamiri ve Bakımı
Kombi bakımından sonra en fazla sorun yaşanan peteklerde de bakım ve temizlik işlerinin yapılması gerekmektedir. Kombinin rutin bakım ve temizliğinin yapılması, özellikle toz ve kir dolan peteklerin ısınmamasına neden olur. Bu sorun için petek temizliği ve gerekliyse kirli suyu temizleme işlemi yapılır.
Bu temizlik işlemleri konusunda uzman olan ekibimiz, her petek modeli farklı olduğu için özel araç ve gereçlerle hijyeni sağlamaktadır.
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz tesisatının eski olduğu ve yenilenmesi gereken durumlarda her zaman profesyonel ekipman ve malzemelerle çalışmaya hazır olan personellerimiz, tüm tesisatın yenilenmesi ya da onarılması gereken durumlarda onarım işlerinin sağlanması için doğalgaz tesisatı kurulum ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir.
MİSYONUMUZ
Malatya nın tüm ilçe ve semtlerine uzanan geniş bir hizmet ağıyla kombi servisi hizmeti veren en önemli firmalardan olma hedefiyle yola çıktığımız 2005 yılından beri, gelişen ve değişen teknolojiyle daha nitelikli hale gelen kombiler konusunda eğitim alarak hizmetlerimizi sürdürdük.
Her markada uzman olarak yetiştirdiğimiz nitelikli personellerimiz, en ufak sorunlardan ciddi problemlere kadar her konuda donanımlı olarak hizmet verdiği için, ilk amacımızı da gerçekleştirmiş olduk. İstanbul’un her noktasına hizmet verme amacımız da geniş servis ağıyla gerçekleşmiş oldu.
Trafik sorunu dışında hiçbir engelimiz olmadan kısa sürede müşteriye ulaşarak sorunları çözdüğümüz kombi servisi ve bakımı hizmetlerimizi teknolojinin de yardımıyla daha nitelikli hale getirerek en iyi şekilde verdiğimiz hizmeti aynı zamanda sorunların bir daha tekrarlamaması kaydıyla çözdük.
Kuruluş amacımıza dair her konuda gelişim göstererek yıllar içinde daha büyük bir kombi servisi firması haline geldik. Marka güvencemizle müşteri memnuniyetini her geçen gün arttıran ve daha fazla tercih edilen firmamız, zaman geçtikçe daha nitelikli bir hale geldi.
Kısa süre içinde çözdüğümüz kombi problemlerini kusursuz bir şekilde tamir ederek, kışın soğuk günlerinde müşterilerimizin zor durumda kalmaması için her türlü önlem konusunda da bilgilendirme hizmeti vermekteyiz.
Her müşterimiz bizim için oldukça özel ve bu hizmetlerin manevi karşılığını da memnuniyet ile aldığımız için, kuruluş misyonumuzu en iyi şekilde tamamladık.
VİZYONUMUZ
7 gün 24 saat ihtiyaç olan her kentin en ücra köşesinde bile hizmet verebilecek kapasiteye sahip olmak en büyük amacımızdır. Her zaman en iyi hizmeti verme garantisiyle çalışan ekibimiz, Türkiye’nin en büyük kombi servisi markası olmak için çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetiyle her geçen gün bu idealine bir adım daha yaklaşmaktadır.
Ekonomik ve hızlı çözümler üreterek arıza durumunda hemen sonuç alacak çalışmalar yaparak İstanbul kombi servisi merkezli tüm şehirlerde aynı felsefeyle çalışan büyük şubeler açıp, dev bir çözüm üretici konumuna girmek en büyük idealimizdir.
 
 
Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları
Malatya Kombi Servisi Tüm Marka Model kombilere Teknik Servis Hizmetimiz Vardır
Airfel Kombi Servisi
Alarko Kombi Servisi
Arçelik Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Beko Kombi Servisi
Bosch Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi
DemirDöküm Kombi Servisi
ECA Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi
İmmergas Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi