Hizmetlerimiz

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

 

Ariston kombi ve klima kullanıcıları için sektördeki yerini alan Kombi Tamircisi firmamız adı geçen markanın özel servisi konumunda, genel merkezden bağımsız, tamamen kullanıcı talebi doğrultusunda hizmet sunan bir firmadır. Kullanıcı adreslerinde bugüne kadar başarılı hizmetler çıkarmış olan firmamız bugünden sonra da teknik açıdan gereken yardımları tüketicilerine sunacaktır. Her zaman başarılı çalışmalara odaklanan firmamızda tüketicilerimize sunacağımız güven ve kalite her zaman için söz konusudur. Çünkü amacımız kullanıcılarımıza yardımcı olabilecek ve onları mağdur etmeyecek sonuçları çıkarabilmektir. Bu yüzden de söz konusu arızalı olan cihazlarınızda sizlerin destekçisi olarak huzurlarınızda ki yerimizi Ariston kombi servisi olarak alacağız. Bize hizmet konusunda her daim güvenebilirsiniz.

  • Kombi Tamircisi firmamız; Ariston markası ile bağlantılı değildir. Merkezden tamamen bağımsız şekilde tüm Ariston kullanıcılarını bilinçlendiren, sorunlarında yardımcı olan özel servistir. İlgili marka ile bir bağı yoktur ve yetkili servis konumunda değildir. Kullanıcılarının isteği ile özel servis hizmetleri sunmaktadır.

Ariston Kombi Servisi Hakkında

  • Firmamız birkaç ekip ve ufak bir ofiste çalışmalarını 1994 tarihinde başlatmıştır. Amacı ve çalışma gayesi Ariston cihaz kullanıcılarına beklentisi olan hizmeti sunmaktır. Bu amacını da her bir çalışmasında yerine getirerek bugünlere başarılı bir şekilde gelmiştir. Her bir kullanıcısını dinler ve her bir kullanıcısına arıza durumlarında gereken yardımları sunar. Ariston Servisi olarak huzurlarınıza çıkan firmamızda her zaman beklediğiniz güveni ve hizmeti bulabileceksiniz. Bugünlere başarılı çalışmaları ve kullanıcı desteği ile gelmiş durumda olan firmamız 7/24 kesintisiz çalışmaları ve değiştirmediği ekibi ile yine huzurlarınızdadır.
  • Ariston Servisi’ne ulaşarak başarılı hizmetlerden yararlanmış olursunuz, tüm sorunlarınız çözümlenir, merak ettiğiniz her bir sorunuz mutlaka yanıt bulur. Sizler ise beklediğiniz hizmetten yararlanmış ve kendinizi güvende bulmuş olursunuz. Biliyoruz ki hizmet sektöründe önemli olan güvencedir. Bizler de bu güveni sizlere kesintisiz en iyi şekilde sunmaya her zaman hazırız.

Ariston markalı kombinizin veya klimalarınızın oluşturduğu arıza durumu ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bu düşünce ile tüm sıkıntılarınızda veya cihazlarınızın ihtiyacı olan uygulamalarda bizi arayabilirsiniz. Yoksun olduğunuz kalite ve değerdeki hizmetleri sunabilmek adına var olan firmamıza ulaştığınız zaman beklediğiniz hizmeti günün kesintisiz saati almış olacaksınız.

Ariston Servisi Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

  • Ariston markalı kombi ve klimalarla alakalı sorun yaşadığınızda veya cihazlarınızın ihtiyacı olan çeşitli uygulamalarda her şeyden önce güvenilir servis arayışı içerisinde olursunuz fakat bulamazsınız. Teknik anlamda karşınıza çıkan sorunlardan tutun da her tür uygulamada işi bilen ekiplerden yardım almanız şarttır. Sizlere bu hizmeti uzman ekibi ile sunan Ariston Servisi her daim en yakınlarınızdadır.
  • Ariston Kombi Servisi hizmetlerinden yararlanmak isterseniz eğer yapmanız gereken sadece çağrı merkezimize ulaşmak olsun. Çağrı merkezi ekibimiz her zaman için çalışmalarını kesintisiz sürdürür. Sizlere bilgi vermek ya da arıza durumları hakkında yardımcı olabilecek teknik bilgiler sunmak adına telefonun başındadır. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ariston Servisi olarak sizlere sunduğumuz her bir hizmetimizi önemsemeli ve bizi tercih etmeye devam etmelisiniz. Teknik bakımdan en iyi hizmetleri tüketicilerine sunmaya odaklanan firmamızı arayan her bir tüketicimiz karlı çıkıyor ve kendilerine güvenilir bir firma bulmuş oluyor. Siz bu kullanıcılarımız arasında olmak istemez misiniz?

Ariston Kombi Servisi Öncesi Neler Uygulanmalı?

  • Ariston kombi klima sorunlarınızı önemsemenizi tavsiye ederiz. Özellikle de kombi arızalandığında direk servisi çağırmamak gerekir. Servis gelmeden önce kullanıcı olarak da yapabileceğiniz uygulamalar vardır. Bu uygulamaları sizlere sunarak yardımcı olmaya çalışalım.
  • Ariston kombinize gaz geldiğinden emin olun Gaz vanalarını kontrol edin ve her bir vananın açık olduğundan emin olun. Dairenizde Ariston kombi dışında ocağınız da doğalgazlı ise konutunuza ait 3 gaz vanası bulunur. Bunlardan biri dışarıda, biri kombi yanında biri de ocak yanındadır. Tüm vanalara bakın ve kapalı ise açın. Vanalar açık olmasına karşın ocak ve kombi çalışmaz ise doğalgaz dağıtım şirketinden yardım alınmalıdır.
  • Ariston kombinizin bar seviyesini kontrol edin Ariston kombilerin basıncı düşük olduğunda da yüksek olduğunda da arızaya geçebilmektedir. Basınç düşük durumda ise (1 bar altında) su basılmalı, yüksek durumda ise (2,5-3 bar üstünde) yüksek basınç düşürülmelidir. Su basma işlemini doldurma musluğu ile yapabilir, yüksek basıncı düşürmeyi petek havasını alarak yapabilirsiniz.
  • Resetleme işlemi yapın Arıza durumlarında kullanıcı olarak yapabileceğiniz en önemli uygulama resetlemedir. Ariston markalı kombinizin modeline göre resetleme işlemi uygulamalısınız. Resetleme işlemini maksimum 3 kez yapabilirsiniz. Sorun devam etmekte ise resetleme işlemini bırakmalı cihaza başka bir müdahalede bulunmamalısınız.

Ariston Kombi Servisi olarak sizlere bu konudaki bilgileri sunduk. Servis öncesi yapılması gerekenleri uygulayın. Sonuç aynı ise başka bir işlem yapmadan mutlaka uzman yardımı alın. Unutmayın ki cihaza yapacağınız her tür müdahale can ve mal güvenliğiniz açısından önemlidir. Bu sebeple bırakın işi uzmanı yani Ariston Servisi yapsın…