Hizmetlerimiz

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi

Alarko dünya çapında ünlü bir marka olup ülkemizde de birçok ürünü ile tercih edilen markalar arasında gelmektedir. Kombi Tamircisi firmamız markanın özel servisidir. Yetkili servis değildir. Alarko Kombi Servisi sektöründe her daim başarılı olmak gerekir. Başarılı hizmetleri sunmak amacı ile teknik bakımdan en iyi olmak ayrıcalıktır. Uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bu gibi durumlar için ise sektörde uzun süre yer edinmek önemlidir. Alarko kombi servis adı altında en başarılı çalışmaları bugüne kadar tüm tüketicilerine sunmuş durumda olan firmamızda tüketicilerimiz yıllardır aradığı hizmeti bulmuştur. Teknik anlamda kendilerini güvende bularak en farklı hizmetleri sağlamıştır. Her zaman için de huzurlarınızdaki yerini alarak sizlere her konuda yardımcı olmaya odaklı çalışmaları ile huzurlarınızdaki yerini alacaktır.

Alarko Kombi Servisi ile Tanışın!

Firmamızdan daha öncesinde hizmet almış her bir kullanıcımız ne derece iyi hizmet sunduğumuzu iyi bilir. Tüketicilerimizle ne derece ilgilendiğimizi, gereken yardımları nasıl sunduğumuzu ve sunacağımızı, her zaman tüketicilerimizi düşünerek hareket edeceğimizi bilir. Bu düşünce ile de her zaman için bizlere güvenir, güvenle tercih ederler. Hatta yakınlarına bile tavsiyelerde bulunabilirler. Bizleri işte sektörümüzde bu zamana getiren siz değerli tüketicilerimizsiniz. Sizlere olan yardımlarımız neticesinde kazandığımız başarılarımızdır. Bu sebeple de firmamızla tanışın, her konudaki yardımlarınızı güvenle talep edin önerisinde bulunuyoruz.

Neden Alarko Servisi?

  • Çünkü Güvenilir ve Kaliteli Firmamız her bir kullanıcısına güvenilir en iyi hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılarına her anlamda güven veren firmamızı aradığınızda bütün sorularınızın yanıtını alabiliyorsunuz. Güvenilir en iyi hizmeti almak adına bize günün her bir vaktinde ulaşabilirsiniz. Sizlere özel hizmetlerimizle her daim huzurlarınızdayız.
  • Çünkü Memnuniyet Odaklı Çalışıyor Kullanıcılarını memnun etmek amacı ile her zaman elinden gelenin en fazlasını yapıyor. Müşterilerinin yaşadığı sorunlarda her daim etkin sonuçlar çıkarıyor ve kullanıcılarını çıkardığı sonuç kadar hizmet sunumları ile de memnun bırakıyor. Başarı yolunda kendinden emin adımları ile ilerlemekte olan firmamızı aradığınızda her zaman yüzünüz gülebiliyor ve yaşadığınız sorunlarınızdan da kurtulabiliyorsunuz.
  • Çünkü Müşterilerini Bekletmiyor, En Düşük Fiyatları Sunuyor Alarko Servisi’nin temel özelliklerinden, çalışma prensiplerinden biri de müşterilerini bekletmemesi ve arıza durumlarının onarımından tutun da her tür işlemin sonucunda çıkan maliyeti düşük tutuyor olmasıdır. Bu anlamda her bir kullanıcısına acil hizmetler sunuyor ve kullanıcı bütçesini düşünerek en düşük fiyatlarla arızaları onarıyor. Bu fırsatı kaçırmayın diyoruz.
  • Çünkü İşlemlerinin Arkasında Duruyor, Yedek Parça Garantisi Sunuyor Firmamız bünyesinde yapılan her tür işlem garantimiz dahilindedir. Siz değerli tüketicilerimizin yaşadığı zor anlara bir zorluk daha eklemeyi asla istemeyiz. Bu nedenle de çalışmalarımızı her zaman memnuniyet ile odaklandırarak yedek parçalarımıza 1 yıl garanti sunmaktayız. Uzman ekibimiz tarafından yaptığımız her bir işlemin arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz. Garantili hizmetler içi bizi tercih etmeye devam edin.

Alarko Kombi Servisi’ni tercih etme sebeplerinizi kısaca makalemizde sıraladık. Bilgileri incelerseniz eğer firmamızın var olma ve hizmet sektöründe var olmaya devam etmesindeki amacı her zaman için sizlersiniz. Sizlerin zor anlarında yanınızda bulunmak ve sizlere her zaman her konuda gereken destek ve yardımları sağlamak amaçlarımızın başındadır. Ve bizler bu sebeple her daim sizlere yakın bir yerde bulunarak sizlere her konudaki yardımlarımızı esirgemeden uzman ekibimizle sunmaya devam ediyor olacağız.

Alarko Servisi Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Alarko kombi sorunları özellikle de kullanıcıları çaresiz ve güç durumda bırakmaktadır. Alarko kombilerin özellikle de kış dönemlerinde arızalanması tüketicilerin büyük sorunlar yaşamasına neden oluyorken ısınamama sonrasında çeşitli hastalıklar da meydana gelebiliyor. Peki arıza durumlarında illa servisi mi aramak gerekir? Alarko servisi gelmeden önce yapılabilecek bir işlem veya uygulama bulunmamakta mıdır? Sizleri düşünen Alarko Servisi; servis öncesi kullanıcı olarak yapılması gereken işlemler hakkındaki bilgileri sizlere kısaca sunuyor. Aşağıda sunulan bilgileri inceleyebilir ve uygulayabilir, videomuzu izleyerek konu hakkındaki bilgilere sahip olabilirsiniz.

  • Konutunuzda gaz olup olmadığına bakın Alarko kombilerin doğalgaz çalışıyor olması sebebi ile arıza durumlarında doğalgaz kontrolü önemlidir. Konut içerisinde doğalgaz yoksa eğer Alarko kombi bu sebeple çalışmıyor olabilir. Gaz vanalarını teker teker kontrol edin ve kapalı olan gaz vanalarını açık konuma getirin. Ocağınıza bakarak da (ocağınız doğalgazlı ise) konutunuzda gaz olup olmadığını anlayabilir ona göre hareket edebilirsiniz. Ocağınız çalışır durumda ise konut içinde gaz vardır ve sorun Alarko kombinizdedir. Kombi yanında bulunan gaz vanasına da bakın. Kapalı ise açın.
  • Alarko kombi su basıncını kontrol edin Alarko kombilerde su basınç seviyesi ideal olarak 1 ile 2 barın ortasında olmalıdır. Bu anlamda ideal su basıncı 1,5 diyebiliriz. Bar değeri 1 in altına düştüğünde veya 2,5-3 barı aştığında da Alarko kombi arızaya geçebilmektedir. Bu durumda basınç düşük durumda ise (0 a yakın ise) doldurma musluğu ile su basma işlemi yaparak basıncı yükseltin. Basınç yüksek ise (2,5-3 bar üzerinde ise) bu durumda kombinize en yakın petek havasını alın ve basıncı düşürün. Sorun eğer yüksek ya da düşük basınç sebebi ile yaşanılıyor ise bu durumda sorunu çözümlemiş olursunuz.
  • Alarko kombinize reset atın Resetleme işlemi ekranda hata kodu yer aldığında veya arıza lambası yandığında uygulanmalıdır. Bu belirtiler olmadan cihazınızda farklı sorunlar yaşamakta iseniz resetleme işlemi ile sonuç alamazsınız. Ekranda hata kodu varsa veya arıza lambası yanıyor ise resetleme işlemini maksimum 3 kez yapın. Sonuç değişmiyorsa resetleme işlemini durdurun.

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi olarak çalışmalarımızı yetkili servis olarak değil kullanıcı talebi doğrultusunda özel servis olarak gerçekleştirmekteyiz. Bahsi geçen marka ve genel merkez ile bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Alarko Servisi olarak sizlere arıza durumlarında servis öncesi yapmanız gerekenleri de sunduk. Teknik anlamda arıza durumlarında bu uygulamalar dışında başka bir müdahale gerçekleştirmeyin. Aksi halde sorun düzelmeyecek aksine büyüyecektir. Teknik açıdan her zaman en iyi hizmeti huzurlarınızda sunan firmamızı aradığınızda tüm yardımları uzman olan ekibimizden gün boyu alabileceksiniz. Alarko Servisi’ni tercih edin rahat edin…