Hizmetlerimiz

ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi

 

Eca markası adı altında çalışmakta olan sektörde onlarca belki de yüzlerde firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında her daim başarılı olabilmek çabası vardır. Yalnız başarıyı her firma yakalayamamaktadır. Bu firmalar arasında özel servis olan ön planda gelen Eca Kombi Servisi her zaman huzurlarınızda dır.

Eca Kombi Servisi Kimdir?

Eca kombi ve klima sektöründe müşterilerini hizmetleri ile memnun edip başarılı olabilmek adına var olmuş bir firmadır. Teknik anlamda her bir çalışmasını özenir, kullanıcılarını mağdur etmemek adına gerekeni yapar. Her zaman memnuniyet odaklı çalışır, kullanıcılarını bekletmez ve yaşanan bir sorun varsa mutlaka çözümler. Sektöründe kendinden bahsetmeyi başarmış ve başarılarını da yükselterek alanında ilerlemeye devam etmektedir.

 • Eca  Kombi Servisi her bir Eca kombi ve klima kullanıcısına yıllardır beklenen hizmeti sunmaktadır. Görevi kullanıcılarına yardımcı olabilmek olan ve her açıdan kullanıcılarının beklentisine yanıt vermekte olan firmamızı aradığınızda beklediğiniz hizmeti almakla kalmayıp kendinizi güvende bulmuş olacaksınız. Her daim memnuniyet adına en yakınlarınızda yer alıyor olacağız. Bu nedenle de bizi aramaya devam edin.

Eca Kombi Servisi olarak Eca kombilerinizin, klimalarınızın arızalarında, cihazlarınızın temizlik ihtiyaçlarında, montaj ve demontaj gibi uygulamalarda sizlere gereken yardımları uzman ekibimizle sunmaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz her tür uygulamayı en başta sizlerin yanında yapar. Uygulamalar sonrasında sizlere garantiler sunar ve işlemlerini de her daim başarılı bir şekilde sonuçlandırarak sizleri mağduriyetten çıkararak memnun bırakır.

Eca Servisi Hizmetleri Nelerdir?

 • Eca kombi bakımı
 • Eca klima bakımı
 • Eca kombi arızalarının çözümlenmesi
 • Eca klima arızalarının çözümlenmesi
 • Eca klima montaj ve demontajı
 • Eca tesisatın yıkanması hizmetleridir

Eca Servisi olarak sizlere bu hizmetlerimizi bulunduğunuz yer neresi olursa olsun sunmaktayız. Hizmetlerinde bulunduğunuz bölgeyi ve yeri kesinlikle ayırt etmemekte olan firmamız yıllardır alanında uzman ekibi ile tüm bölgelerde tam donanımlı araçları ile bulunmaktadır. Tek bir telefon ile de kullanıcılarına ulaşarak her konudaki yardımları kesintisiz olarak sunmaktadır.

Eca kombi ve klima sorunları yaşayan, sorunların çözümlenmesini isteyen veya cihazlarının ihtiyacı olan uygulamalarda teknik servis hizmeti almak isteyen her bir Eca cihaz kullanıcısı Eca Kombi Servisi’ne güvenle ulaşabilir.

Eca Kombi Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

 • Eca kombi kullanıcıları karşılaştığı arıza durumlarında direk servisi aramamalıdır. Servis gelmeden önce yapılmasını önerdiğimiz birkaç uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları sizlere yazılı ve videolu anlatım ile sunarak yardımcı olmaya çalışacağız. Eca kombi arızalarında servis öncesi yapılması gerekenler için aşağıdaki yazımızı okuyarak veya videomuzu izleyerek işlemleri uygulayabilirsiniz.
 • Eca kombinize gaz gelip gelmediğine bakın Eca kombiler özellikle de gaz olmaması sebebi ile arızaya geçebilmektedir. Dairenizde ocağınız da doğalgazlı ise önce ocağınızı çalıştırmayı deneyin. Bu sayede konutunuzda gaz olup olmadığını öğrenmiş olursunuz. Doğalgazlı ocağınız çalışıyorsa dairenizde gaz vardır. Bu durumda Eca kombi yanındaki gaz vanasına bakarak vana kapalı ise açmalısınız. Ocağınız da çalışmıyorsa dairenizde gaz yok demektir. Kapı dışındaki gaz vanasına bakarak açık olduğundan emin olun. Kapalı durumda ise mutlaka açın. Açıksa doğalgaz dağıtım şirketini arayarak bilgi alın. Bölgede gaz çalışması olabilir ve bu sebeple konutunuzda gaz olmayabilir.
 • Eca kombinizin su basıncına bakın Eca kombilerde su basıncının ideal konumu 1 ile 2 barın ortasıdır. Bu değerin altı düşük olabiliyorken üstü yüksek olabilmektedir. İdeal su basıncı konumunda olması önemlidir. Yuvarlak bar göstergesi (manometre) ile tesisat su basıncı gösterilmektedir. Göstergeyi kontrol edin. 1 barın altında özellikle de 0 değerine yakın ise basınç düşüktür. Bu sebeple de arızaya geçmiş olabilir. Bu durumda Eca kombi altında monteli durumda olan doldurma musluğu ile su basmalısınız. Basınç göstergesi 2,5-3 barın üstünü gösteriyor ise Eca kombi yüksek su basıncı sebebi ile de arızaya geçmiş olabilir. Bu durumda Eca kombinize en yakın peteğin havasını alarak yüksek olan basıncı düşürebilir ideal su basıncını bu yöntemler ile ayarlayabilirsiniz.
 • Eca kombiyi resetlemeyi deneyin Eca kombilerde genelde “R” yazan düğme bulunmaktadır. Bu düğmenin olmadığı modellerde kapatıp açma işlemi ile de resetleme yapılabilmektedir. Bu şekilde kombinizi resetlemeyi deneyin. Resetleme uygulaması arıza durumlarında yani ekranda hata kodu yer aldığında veya arıza ledi yandığında uygulanmalıdır. Bu uygulamalar dışında resetleme işlemi sorunu çözümlemede çare değildir. Sorun düzelmediği sürece resetleme işlemi maksimum 3 kez yapılmalıdır. Yine de sorunda düzelme olmaz ise başka bir müdahale yapılmamalıdır.

Eca Servisi olarak sizlere yukarıdaki makalemizde Eca kombi sorunlarında servis öncesi yapılması gereken birkaç uygulamadan bahsettik. Servis öncesi yapacağınız bu uygulama ve kontroller yüksek ihtimalle olmasa da arızayı çözümleyebilecek güçtedir. Uygulamaları yapmanız neticesinde sonuç değişmediği her arıza durumunda önerimiz servis yardımı almanızdır. Eca cihaz sorunlarında bu uygulamaları yapın ve sorunda düzelme olmaz ise mutlaka işlemleri ve müdahaleyi Eca Kombi Servisi uzman ekibine bırakın.