Hizmetlerimiz

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

 

Protherm markalı kombilerinizde meydana gelen tüm arıza durumlarına müdahale ederek kalıcı çözümler çıkarmakta olan Protherm Servisi tüketici sorunlarında her daim gereken desteği en iyi şekilde sunmaktadır. Protherm markalı kombinizin modeli ne olursa olsun hizmet sunumlarımız mevcuttur. Bizleri aradığınız sürece yaşadığınız tüm sorunların çözümüne ulaşabilir ve beklediğiniz hizmeti alarak memnuniyeti yaşayabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerimize özel hizmetlerimiz günün kesintisiz saatlerinde devam etmektedir. En iyi hizmeti almak üzere firmamız ile gün boyu iletişimde kalabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilecek hizmetleri sunmak her daim amaçlarımızın başında gelmektedir.

Protherm Servisi

  • Protherm markalı tüm model kombilerde meydana gelen; sıcak su, su akıntısı, peteklerin çalışmaması, ses yapma, ateşleme yapmama, kendiliğinden çalışma, basınçta düşme, basınçta azalma, peteklerin az ısınması gibi önemli arızalarda kesin sonuç çıkarabilme garantisi vererek huzurlarınıza genel merkezden bağımsız özel servis olarak çıkıyoruz. 

Protherm kombilerinizdeki sorun ne olursa olsun kesin çözüm ve kalıcı sonuçlar için bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile yaptığımız her bir işlemin arkasındayız. Sizlere hizmetlerimizin başından sonuna kadar da garantiler sunuyoruz. Her bir çalışmamıza ve bizlere güvenebilirsiniz. Sizleri bugüne kadar mağdur etmediğimiz gibi bugünden sonra da asla mağdur etmeyeceğiz ve her daim memnuniyetiniz için gereken ne ise gün boyu yapacağız.

►►► Protherm markalı kombileriniz de oluşan arıza durumları hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorularınıza yanıt almak amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz Protherm markalı kombiler hakkında eğitim aldığı için tüm sorularınıza yanıt verecek yaşadığınız tüm sorunların muhtemel sebeplerini ve çözüm seçeneklerini sizlere sunacaktır.

Protherm Servisi  İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kocaeli, İzmir, Bursa ve Ankara illerinin hemen her ilçesine ve mahallesine hizmet sunmaktadır. Yaşadığınız her bir Protherm kombi arızasını bizlere bildirebilir; güvenilir, kaliteli, düşük fiyatlı, kesin ve kalıcı sonuçların çıkarıldığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Siz değerli tüketicilerimize her daim beklenilen hizmeti günün kesintisiz saatlerinde sunmaktayız. Bizleri tercih eden tüketicilerimiz yaşadıkları sorundan kesin olarak kurtulmuş tüketicilerdir. Sizler de kendinizi; güven, konfor, rahatlık ve memnuniyette bulmak isterseniz firmamızı aramaya devam edebilirsiniz. Sizler için en özel hizmetleri geliştirerek sunmaya devam ediyoruz.

Arızalarda Protherm Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Protherm kombiniz arızalandı ise sebeplerini öğrenmeden önce yapılması gerekenleri bilmeniz gerekmektedir. Her bir arıza durumunda olmasa da bazen meydana gelen arızalarda kullanıcı olarak da yapılabilecek uygulamalar bulunmaktadır. Arızalarda direk servisi çağırmayın. Servis gelmeden önce sizlere sunacağımız yöntemleri uygulayın. Uygulayacağınız bu yöntemler belki de servis ihtiyacı gerekmeksizin sorununuzun çözümlenmesine sebep olabilir…

  • Öncelikle dairenizdeki gaz girişlerinin kapalı olmadığından emin olun Protherm kombi kullandığınız konutunuzda gaz olduğundan emin olmanız gerekir. Bu nedenle de gaz girişlerini mutlaka kontrol edin. Ocağınız doğalgazlı ise ocağınızı çalıştırmayı deneyin. Ocağınızda çalışma yok ise bu dairede gazın olmadığı anlamına gelir. Kapı dışında yer alan dairenize bağlı vanayı kontrol edin. Kapalı ise açın. Mühür görürseniz gazınız kesilmiş demektir. Fatura öderseniz gazınız açılır sorun düzelir. Gaz vanası açık olmasına rağmen ocak ve Protherm kombide çalışma olmaz ise bölgede çalışma vardır ve bölge olarak gaz kesintisi olmuştur. Bu durumda bölgenizdeki doğalgaz dağıtım şirketini arayarak bilgi alabilirsiniz. Ocağınız çalışır durumda ise Protherm kombi yanındaki gaz vanasına bakın. Kapalı ise açın.
  • Protherm kombi su basıncını kontrol edin Protherm kombilerde ideal su basınç seviyesinin 1 ile 2 bar arasında olması gerekir. 1 barın altında olduğu zaman basınç düşük demektir. Doldurma musluğu ile 1,5 bar değerine gelecek şekilde su basmalısınız. 2,5 ya da 3 barın üstünde ise bu basıncın yüksek olduğu anlamına gelir. Bu durumda yüksek basınç sebebi ile de cihazınız arızaya geçmiş olabilir. Basıncı düşürmek için Protherm kombinize en yakın kaloriferin hava alma kısmını açın ve oradan su alın. Su aldıkça Protherm kombi su basıncının düştüğünü göreceksiniz. Bu şekilde ideal su basınç seviyesini ayarlayabilirsiniz.
  • Ekranda hata kodu varsa ya da arıza lambası yanıyorsa cihazı resetleyin Protherm kombi kullanırken arızaya geçtiğinde yani ekranda hata kodu olup veya arıza lambasının yandığı durumlarda resetleme işlemi yapmalısınız. Protherm markalı kombilerin genelinde resetleme düğmesi bulunmaz. Açma-kapama işlemi yaparak cihazı resetleyebilirsiniz. Açma-kapama düğmesini “0” konumuna alarak kapatmalı birkaç saniye sonra “1” konumuna alarak yeniden çalıştırmalısınız. Sorunun düzelmediği durumlarda bu uygulamayı birkaç kez tekrar edebilirsiniz.

Protherm Kombi Teknik Servisi

  • Protherm kombi arızalarında servis çağırmadan önce kullanıcılarının yapması gereken işlem ve uygulamalar bu şekildedir. Bu uygulamaları yapmanıza rağmen yine de sonuç alamadığınız durumlarda işi mutlaka uzmanına bırakın. Bu uygulamalardan sonra sonuç alamadıysanız yapabileceğiniz başka bir işlem yoktur. Uzman Protherm Servisi yardımı alırsanız sorununuz en kısa sürede son bulacaktır. Cihaza yapacağınız her tür müdahale ise çözüm masrafını yükseltecek ve sorunun daha farklı boyutlar almasına neden olacaktır. Bu nedenle de tavsiyemiz cihaza müdahale etmeksizin servisi aramanız ve yardım talebinde bulunmanızdır.